13 Temmuz 2016 Çarşamba

BOBBI BROWN LIP COLOR SHIMMER FINISH LIPSTICK - 12 BALLERINA SHIMMER

                   Haftanın bitmesine az kalmışken dedim çok sevdiğim  bir ürünün yazısını yazayım, o da bir ruj olsun. Ne zamandır bir ruj yazısı yazmamıştım değil mi ? Yazmamıştım. Ruj yazılarımdan bıkmadıysanız buyrun efendim.
                   Yine mevsime çok yakıştırdığım bir ruj bu. Evet garip bir şekilde özellikle ruj ve allıkları yaz, kış ve mevsimlik diye ayrı zamanlarda kullanmak gibi bir durumum var benim. Ya da sadece benim mi böyle bilmiyorum. Bobbi  Brown bu isteğimi duymuş olmalı ki benim için ( ! ), yazın kullanayım diye ( ! ) bu ışıltılı rujları yapmış. Öyle ki bazen sadece bu sürüyorum ( ve yaz boyunca 3 ruj daha ) o kadar.
                  Bobbi Brown shimmer finish rujlar içeriğindeki shea yağı ile sürdüğünüz anda gerçekten güzel bir yumuşaklık veriyor ve nemlendiriyor. İşin güzel yanı bu nemlendirme durumunu uzunca bir süre devam ettiriyor.


               Işıltılarına gelince lip gloss gibi duran ama yapışkan olmayan bir ruj varsa bence o ruj bu. Işıltılarının kıvamı ve yoğunluğu tam kıvamında, ışıltılar altın tonlarında ama orijinal sayfasında inci ışıltılarının olduğu da belirtilmiş. Işıltılara ait benim sevdiğim kısım ise ruj, yeme - içme sonrası silindiğinde bile hafiften kalması ve yumuşatma hali devam ettiği için güzel bir etki bırakması. Bendeki renk olan 12 - Ballerina Shimmer çok çok güzel bir açık pembe ve gerçekten bir balerin dudağı gibi sade bir görüntü veriyor. Bence ilk rujunu satın almak isteyen genç kızlar için de harika bir tercih olur.
             Bu seri yaklaşık 3 yıl önce çıkmıştı sanıyorum ancak TR online satışında hala var. Seride toplam 12 renk var ve bence diğer renkler de çok hoş.
                  Dudaklarımdaki görüntüsünü çok güzel fotoğraflayamamış olmama rağmen neyse ki elimdeki renk denemesi, yapısı ve ışıltıları hakkında bir fikir veriyor sanırım.
                 Bobbi Brown rujlar fiyat olarak high end rujların high kısmında sayılabilir. TR online sayfasında 85 tl. den satışta ancak sık sık ruj hediyeli ya da indirimli kampanyaları takip ederseniz bu ve diğer seri rujları keşfedebilirsiniz. Ben geçen yaz sonuna doğru Elca kozmetik ziyaretimden % 50 indirimli edinmiştim.
                Ve meraklıları için içerik listesi;

                           Sevgiler........

11 yorum:

 1. Güzel bir yazı olmus teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel duruyor ^,^ rengi çok tatlışmış.. Güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun.

   Sil
 3. çok güzel bir renkmiş :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet gerçekten çok hoş bir rengi var İremciğim....

   Sil
 4. Gerçekten duruşu çok çok güzel! Ben de bütün makyaj malzemelerimi mevsimlik olarak ayırıyorum, yalnız değilsin :)) Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi bari yalnız değilmişim Başakcığım.....

   Sil
 5. Çok güzel durmuş. Yazın ruj sürmek benim için de bir işkence. Hepsi ağırlık yapıyor. Kalem sürerek renk vermeye çalışıyorum. Ama bunun nemlendirmesi ve ışıltıları harika <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ışıltıları, yoğunluğu tam kıvamında, diğer renkleri de çok güzel Sevgili Siri.....

   Sil
 6. Yapışkan yapıda olmaması çok iyiymiş, rengi de çok hoş :) Güzel günlerde kullanın

  YanıtlaSil