20 Şubat 2017 Pazartesi

ORGANIX SEA MINERAL MOISTURE SHAMPOO & CONDITIONER

                 Markanın Bioti ve Kolajen serisinden sonra sevdiğim bir ürünü ile karşınızdayım bugün. Ogx ile tam sevgi ve nefret ilişkisi arasında kalmışken sevgili Başak' ın önerisi ile Deniz mineralli seriyi edindim ki o gün bügündür çok memnun kaldığım ürünler oldular.
                  Hatta ben bu yazıyı yazarken şampuanın neredeyse 2. kutusu bitmek üzere, geçtiğimiz ay 1 kutu bitirip biten yazımda yer vermiştim.


             Ogx deniz mineralli nemlendirici şampuan, içerdiği deniz yosunu ve alg gibi içeriklerle canlı ve parlak saçlar sağlıyor. Saç uçlarındaki kırılmaları da engelleyen serinin benim saçıma kattığı en güzel kısım verdiği yumuşaklık. Saç kremi ile beraber düzenli olarak kullandığımda ise karakteristik olmayan kıvırcık saçlarımın yoluk yün görüntüsüne son verdi.


                 Serinin en sevdiğim yanlarından biri de okyanusu, yaz mevsimini hatırlatan o güzel kokusuyla deniz kenarında, güneşte kendi kendine kurumuş saçlar elde ediyor oluşunuz. Eğer çok düzgün ve hoş kıvırcıklara sahipseniz şekil vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.              
                Organix şampuanların miktarı 385 tl. ve fiyatları 40 tl. civarında, indirmleri takip ettiğinizde 25 tl. ye kadar düşebiliyor. Açık konuşayım kalabalık aileler için ekonomik değil ancak tek kişi kullanıldığında oldukça uzun bir süre yetiyor ve SLS, Paraben gibi zararlı kimyasallar içermediğinden saç ve saçlı deriye zarar vermediği için de özellikle fiyatını telafi ediyor.
               Ogx şampuanlardan özellikle bambu ve limonlu olan serileri de merak ediyorum. Denk geldiğimde  alacağım. Bakalım onlar hakkında düşüncelerim nasıl olacak ?

              Sevgiler.....    

2 yorum:

  1. be de bambu özlüyü kullanıyorum çok beğendim..

    YanıtlaSil
  2. Ogx'in en sevdiğim serisi bu😊 Kokusu da ayrı güzel... Güle güle kullanın, sevgiler...

    YanıtlaSil