12 Aralık 2013 Perşembe

ALTININ IŞILTISI OROGOLD İLE YILBAŞINDA DA YÜZÜNÜZDE !


                Orogold'dan yılbaşı için özel ışıltı !
               Yılbaşında Orogold'un özel makyaj bazı kremiyle makyajınıza her zamankinden daha özel bir ışıltı katın... Altın tozlarının ışıltısı ile Antik Çağ döneminde, günümüzün SPA' sından çıkmış gibi olmaya ne dersiniz ?
              OROGOLD 24K MAKYAJ BAZI
              İpeksi ve hafif dokulu makyaj bazı, ciltte görünmeden süzülürken pürüzsüz bir cilt sağlar. Cildi nemlendirmek için 24 karat altın, doğal bitki özleri, A ve E vitaminleri ile zenginleştirilmiştir. Çizgileri ve gözenekleri azaltarak uzun süreli, kusursuz ve aydınlık bir makyaj uygulaması zemini hazırlayan makyaj bazı, tek başına veya fondöten altına kullanılabilir, uzun süreli çizgileri doldurur ve cilt dokusunu düzeltir.
             Fiyat : 349 TL. 
              OROGOLD 24 KARAT ALTIN TOZLU C BOOSTER SERUM ile
              CİLDİNİZDE VİTAMİN IŞILTISI !
             Altın, mikro ölçüdeki parçacıklarıyla diğer doğal içeriklerin bileşimi olan Amerika' nın ünlü kozmetik markası olan OROGOLD Cosmetic' in; ' 24K Gold C Vitaminli Booster Cilt Bakım Serumu ' cildinize kıyaslanmaz bir ışıltı ile cilt gözeneklerini sıkılaştırıp, ciltteki renk pigmentasyonu dengeleyip cilde bambaşka bir enerji ışıltısı veriyor.
             İçerisindeki C ve E vitamini ise kuruyan cildiniz için yoğun bir nem sağlayarak günlük  bakımınız için pırıl pırıl bir başlangıç olma özelliği taşıyor. Cildi, serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.
            Bileşimindeki 24 ayar altın, dokuların kaybettiği elastikiyetin tekrar kazanılması, kolajen kaybının azalarak mümkün olduğunca yavaşlatılması ve cilt sarkmasını önleyici olması açısından kaçınılmaz bir çözüm. Kleopatra' nın 5.000 yıl öncesinde cilt hücrelerini canlandırmak için kullandığı altın içeriğini ürünlerinde kullanan OROGOLD Cosmetics, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini uyarıp cildi tedavi ediyor. Aynı zamanda hücresel yenilenmenin canlanarak hızlanmasını sağladıktan sonra ciltte sıkılaştırma etkisi de yaratıyor.
           Fiyat : 468 TL.
  
           Tüm cilt tipleri için ideal çözümler sunan OROGOLD, altının doğadaki en saf ve işlenmemiş haliyle bayanlar için doğallığı ve ışıltıyı en ön planda tutuyor.
           Orogold ürün satış noktaları:
           Harvey Nichols ( İstanbul, Ankara ),
           Brandroom ( Nişantaşı, Suadiye ),
           Beymen ( Zorlu AVM ),
           Debenhams ( Cevahir AVM ),
           Douglas ( İstanbul Kanyon, Cities, Capacity, İzmir Bornova, Antalya, Bursa,
           Ankara Cepa AVM ),
                      
           Orogold ürünleri için çok sevdiğimiz doğa dostu hayvanlar üzerinde asla test yapılmamıştır.   
           *Basın Bültenidir. 
             
         
   
              
                  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder